Profesjonalne maszyny do mycia podłóg 0

Utrzymanie pełnej czystości w obiektach użyteczności publicznej jest nie lada wyzwaniem. Bardzo duży ruch osób przekłada się na spore zabrudzenie podłóg, które staje się bardzo widoczne i o danym miejscu nie świadczy zbyt dobrze.

czytaj całość »
Ręka rękę myje, ale czy we właściwy sposób..? 0

“Myję ręce, bo wiem dobrze o tym - kto ich nie myje, ten ma kłopoty” - głosi jeden z utworów dla dzieci. A czy my, ludzie światli i dorośli, wiemy, jak prawidłowo zadbać o higienę rąk? Niekiedy praktyka daleka jest od teorii, a przecież doskonale wiemy, kiedy należy myć dłonie i czym. Często na drugi plan schodzi sposób namydlania rąk, a właściwa praktyka to gwarancja długiego i zdrowego życia!

czytaj całość »
Jak utrzymać świeży zapach w toalecie? 0

Toaleta to miejsce określane mianem świątyni dumania. Jeśli jest ona połączona z łazienką, wówczas może stać się domowym spa, salonem kosmetycznym lub fryzjerskim. Aby potencjalni klienci mieli ochotę w nim przebywać, pomieszczenie to powinno być funkcjonalne i estetyczne. 

czytaj całość »
Kosze na śmieci, czyli jak poprawnie segregować odpady? 0

Ochrona środowiska, produkty ekologiczne, biożywność to tematy nieobce współczesnemu konsumentowi. Jednym z ważniejszych aspektów dotyczących losów Ziemi jest selektywna zbiórka odpadów. Nie wszyscy pamiętamy o tym, aby przestrzegać zasad segregacji śmieci, a wielu z nas do tej pory nie wie, jaki odpad powinien wylądować w jednym z trzech kontenerów. Jak są oznaczone pojemniki na metal, szkło i papier? Nadszedł czas na szybką powtórkę!

czytaj całość »
W sieci kłamstw – jak kupować wyposażenie łazienki w internecie 0

W sieci kłamstw – jak kupować wyposażenie łazienki w internecie

Przytłaczająca ilość marek, producentów, materiałów i wariantów wszystkich elementów wyposażenia łazienek powoduje problemy z wyborem. Oczywiście – większy asortyment to większe możliwości wyposażenia łazienki zgodnie z własnym planem, ale też większe ryzyko, że trafi się na produkt nie wart swojej ceny, niewystarczająco funkcjonalny albo nieodporny na intensywną eksploatację w publicznej toalecie. Poszukiwanie wyposażenia łazienki w sieci nie może odbywać się na portalu aukcyjnym – tutaj powinny rządzić zupełnie inne zasady, o których napiszemy za chwilę więcej. Nie będzie to raczej nic zaskakującego, ale być może z tego artykułu dowiesz się, jak duże naprawdę jest ryzyko zakupu nieodpowiedniego wyposażenia.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl